Mobil Menü
Sepetim
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO 1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Koşulsuz İade

İade ve Değişim

Değerli Müşterimiz,

Aşağıdaki bilgiler ÖZ-BAY Temizlik Tekstil Tur İnş.Hiz. Alım San.ve Tic.Ltd.Şti. (365gunmoda.com) üzerinden satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünün ihtiyaçlarınızı karşılamaması durumunda iade prosedürün de izlemeniz gereken yolu göstermektedir.

İade Politikası:

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 15 gündür.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan  “Cayma Hakkı” ve  “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com.com) – Mesafeli Satış Sözleşmesi.

İade etmek istediğiniz ürünler “Mesafeli Satış Sözleşmesi” şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

(İnternet Mağazamız' da değişim yapılmamaktadır.)

Ürün Değişim Talepleri Hakkında Önemli Bilgilendirme:

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com) adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade Koşulları

İade işlemleri “Mesafeli satış sözleşmesi’nde yer alan  “ Cayma Hakkı” ve  “Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (İade şartlarının detayı için ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com) – Mesafeli satış sözleşmesini inceleyebilirsiniz )

Yasal İade Süresi Ve Koşulları:

Ürünlerimizin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. İade edilen ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle beraber ürünün orijinal faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iade kabul edilmemektedir.

ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com) Müşterilerine Özel 15 Günlük İade Süresi ve Koşulları:

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com)’dan yapılmış olan alışverişlerde 15 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

Aşağıda belirtilen iade koşullarına uygun olmak koşuluyla satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünler orijinal ambalajlarında ( hasarlı, aksesuarları eksik, zarar görmüş,etiketleri sökülmüş,kullanılmış,yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilememektedir) tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz bir şekilde gönderilmeli, ürünler fiziksel açıdan yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Ürünler mutlaka fatura ile birlikte gönderilmelidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Mağazada değişim

Satın aldığınız ürünleri yasal iade süreleri içerisinde, mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. Bu işlemler için ürünlerin hasarsız, tüm aksesuarları eksiksiz biçimde olmalıdır. Mağazada yapılan değişimleriniz ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com) ilgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır.

Ürün Değişimlerinizi;

 Fatura ibrazı ve “Ürün İade Formu” ile gerçekleştirebileceksiniz.

 İade Gönderimi

Koşulsuz iade hakkınızı kullanarak ürünlerinizi Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade edebilirsiniz. İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

İade ürün bedeli olan tutar kargonun tarafımıza ulaşmasından sonraki 10 gün içinde kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilir.

İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına;

Ayakkabılarınızı ev ortamında,

Tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz.

İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır

İade Edilecek Ürünle İlgili Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

İade ve değişimlerde sorun yaşanılmaması adına; ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz.

İadesi Kabul Edilmeyen Ürünler:

İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

İade Prosedürü ve Onay süreci

İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün kodunu, iade sebebini ilgili yerlere yazınız ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz.

İadeniz ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com) İlgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre ÖZ-BAY Tekstil (365gunmoda.com)’un ürünü teslim alması ile başlar.

WhatsApp
05327401720